Inne

Nasza firma zajmuje się projektowaniem i budową urządzeń dla przemysłu (zegary, tablice LED, układy nietypowe) oraz produkcją elektroniczną.

Tablica Takt Time

Dla naszego klienta opracowaliśmy tablicę Takt Time. Tablica w sposób ciągły odlicza i wyświetla zaprogramowany czas wykonania danej operacji. Ponadto można zaprogramować 24 terminy „przerw” – okresów, w których zatrzymane jest odliczanie. W czasie „przerw” może być wyświetlane na tablicy do 9 (zaprogramowanych prze użytkownika) napisów lub zegar. Tablica jest obsługiwana za pomocą zwykłego telefonu z androidem (dostarczamy aplikację) i łącznością Bluetooth.

Tablice Celu

Tablice wyświetlają aktualne cele produkcyjne oraz poziom realizacji. Realizowane są pod indywidualne wymogi klienta. Do tablic przygotowana jest aplikacja, przez którą możemy ustawiać poszczególne parametry tablicy (oczywiście jest możliwość wykonania tablicy ze starowaniem poprzez sieć Lan, Bluetooth itd). Natomiast zliczanie aktualnej produkcji odbywa się automatycznie poprzez informacje z czujników lub sterownika.

Translate »